Logo: BIP

News box

LUKS Lechia – Zjednoczeni Gmina Bełchatów zaprasza na piłkarskie treningi:

Lubisz grać w piłkę nożną, chciałbyś rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów i rywalizować na boisku? Zarząd Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Lechia-Zjednoczeni Gmina Bełchatów ( w skrócie Lechia Bełchatów), zaprasza chłopców z roczników 2005 – 2002 do udziału w treningach swojej drużyny juniorów kategorii A1.
 
- Zaproszenie kierujemy do wszystkich chłopców lubiących grę w piłkę nożną, pragnących spróbować swoich sił na treningu lub meczu. Klub otwarty jest dla wszystkich chłopców, w szczególności ambitnych oraz z pasją, potrafiących pogodzić trudy treningu z nauką w szkole – podkreśla Grzegorz Masapust, prezes zarządu LUKS Lechia-Zjednoczeni Gmina Bełchatów. Jak zaznacza, w klubie nacisk kładą nie tylko na rozwój umiejętności piłkarskich. Liczą się również dobre wyniki w nauce, rozwijanie zainteresowań i rozwój intelektualny młodych zawodników. - Wychodzimy z założenia, że tylko pełny rozwój młodego człowieka może przynieść oczekiwane efekty zgodne z oczekiwaniami klubu, zawodników, rodziców i społeczeństwa - dodaje Grzegorz Masapust.
 
Zajęcia w klubie prowadzone są przez doświadczony sztab szkoleniowy pod kierunkiem trenera Dariusza Bratkowskiego, posiadającego licencję UEFA A, wieloletniego piłkarza ekstraklasy, byłego zawodnika klubu ŁKS Łódź i wieloletniego trenera tego klubu.
 
Wszystkie zajęcia w klubie są bezpłatne. Odbywają się na obiektach Starostwa Powiatowego w Bełchatowie (stadion PCS) oraz Gminy Bełchatów (sala gimnastyczna Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łękawie, boisko Orlik w Dobiecinie).
 
Jak zgłosić się na trening? Wystarczy zadzwonić na nr 502 175 011. Grzegorz Masapust udzieli Wam wszelkich niezbędnych wskazówek i informacji.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
Kontakt e-mail
WWW: www.ugbelchatow.pl
BIP: www.bip.ugbelchatow.pl
e-Urząd: www.eurzad.ugbelchatow.pl
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022