Logo: BIP

Aktualności

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH:

”EKO-REGION” sp. z o. o. uprzejmie informuje, że w dniach 23.04 – 30.04.2021 r. od godziny 6.00 na terenie Gminy Bełchatów odbędzie się bezpłatny odbiór odpadów wielkogabarytowych od właścicieli prywatnych posesji. Odpady będą odbierane według załączonego harmonogramu.
czytaj dalej

KONKURS NA STANOWISKO DYREKTORA:

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie.
czytaj dalej

PRZERWY W DOSTAWIE WODY:

OGŁOSZENIE
Urząd Gminy Bełchatów informuje, iż w dniu 21.06.2021 r. tj. poniedziałek, w miejscowościach:
Dobiecin, Dobiecin Kolonia, Dobrzelów, Helenów, Korczew, Myszaki, Niedyszyna, Postękalice, Zwierzchów
może wystąpić przerwa w dostawie wody bądź spadek ciśnienia w związku z rozbudową sieci wodociągowej.
w godzinach: 10:00 — 15:00
Za utrudnienia przepraszamy!
czytaj dalej

Wywieś flagę w dniu Święta Chrztu Polski:

W środę, 14 kwietnia, obchodzimy Święto Chrztu Polski. Sejm RP ustanowił Święto Chrztu Polski przyjęciem ustawy 22 lutego 2019 r. W założeniu święto ma na celu „upamiętnienie chrztu Polski dokonanego 14 kwietnia 966 r., zważywszy na doniosłość decyzji Mieszka I, cywilizacyjną wagę tego wydarzenia, kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej Ojczyzny, a jednocześnie znikomą obecność tego historycznego faktu w społecznej świadomości”. 
Święto to obchodzone jest w Polsce dopiero po raz trzeci. Namawiamy Mieszkańców Gminy Bełchatów, by zechcieli uczcić ten dzień poprzez wywieszenie flag na swoich domach.
czytaj dalej

XVIII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne:

Oddział Regionalny KRUS w Łodzi wraz ze współorganizatorami zaprasza wszystkich właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVIII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Konkurs uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
czytaj dalej

OBWIESZCZENIE

Obwieszczenie o licytacji nieruchomości.
czytaj dalej

Dofinansowanie do zakupu komputera dla rodzin rolników:

Do 30 grudnia w powiatowym biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rolnicy, którzy posiadają dwoje uczących się dzieci w wieku do 18 lat, mogą składać wnioski o przyznanie dofinansowania na zakup komputera lub laptopa.
 
czytaj dalej

Nowy zbiornik na wodę pitną w Ławach już gotowy:

Zakończono inwestycję związaną z budową nowego zbiornika na wodę pitną w Ławach. Jej realizacja była możliwa, dzięki dofinansowaniom, jakie Gmina Bełchatów zdobyła z budżetu Powiatu Bełchatowskiego oraz z unijnych środków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
W odbiorze tej inwestycji uczestniczyli Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc, Wicestarosta Powiatu Bełchatowskiego Jacek Bakalarczyk oraz Sekretarz Urzędu Gminy Bełchatów i jednocześnie Radna Rady Powiatu Bełchatowskiego Małgorzata Filipek.
 
czytaj dalej

SPISOBUS W GMINIE BEŁCHATÓW:

W poniedziałek, 23 listopada 2020 roku, do Gminy Bełchatów przyjedzie spisobus. W busie będą 2 osoby, które będą przeprowadzać wywiad spisowy. Bus będzie na rolników czekał w Łękawie, na parkingu naprzeciwko kościoła. Możliwość spisania będzie w godzinach 9.00-14.30.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH:

Wójt Gminy Bełchatów ogłasza ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Bełchatów.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 11