Aktualności

WYPROMUJ BEŁCHATÓW I WYGRAJ BILETY DO MONACHIUM:

To szansa dla tych mieszkańców gminy Bełchatów, którzy aktywnie działają w mediach społecznościowych. Jeśli prowadzisz bloga, masz swój kanał na youtube, jesteś aktywny na facebooku lub Instragramie, spróbuj swoich sił w konkursie na kampanię promującą miasto Bełchatów i Miejskie Centrum Kultury. Do wygrania jest podwójny bilet (w obie strony) do Monachium. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku, 16 sierpnia, zwycięzców poznamy w październiku.
 
Konkurs organizowany jest przez Miasto Bełchatów i MCK Bełchatów. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy województwa łódzkiego, którzy aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Mowa tu o osobach prowadzących m.in. blogi, kanały na yt czy profile na Instagramie, na których poruszane są tematy podróżnicze, kulinarne, kulturalne czy lifestylowe.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 16 sierpnia przesłać formularz zgłoszeniowy włącznie z portfolio zawierającym trzy wpisy, artykuły lub filmy. Można to zrobić na dwa sposoby – listownie na adres: Wydział Promocji i Turystyki, Urząd Miasta w Bełchatowie, ul. Kościuszki 15, 97 – 400 Bełchatów (liczy się data wpływu do biura organizatora) lub elektronicznie na adres: e-mail (skan dokumentu z odręcznym podpisem).

Jury oceni nadesłane zgłoszenia pod kątem merytorycznym, stylu pisarskiego, wartości merytorycznych i formy wizualnej. Najlepsi uczestnicy przejdą do etapu drugiego konkursu, czyli przeprowadzenia kampanii reklamowej miasta Bełchatowa oraz Miejskiego Centrum Kultury. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są w załącznikach poniżej.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
Kontakt e-mail
WWW: www.ugbelchatow.pl
BIP: www.bip.ugbelchatow.pl
e-Urząd: www.eurzad.ugbelchatow.pl
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022