Logo: BIP

Aktualności

PRZERWA W DOSTAWIE ENERGII:

PGE Dystrybucja Łódź - Teren S.A. Rejon Energetyczny Bełchatów informuje swoich odbiorców o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej dla miejscowości zasilanych z wymienionych stacji transformatorowych.
 
Szczegółowe informacje w załączniku.
czytaj dalej

INFORMACJA:

Urząd Gminy Bełchatów informuje, iż zgodnie z Zarządzeniem Nr 56 Wójta Gminy Bełchatów z dnia 11.06.2018 r. na terenie gminy Bełchatów w godzinach od 6.00 do 10.00 oraz od 16.00 do 23.00 obowiązuje zakaz podlewania ogródków przydomowych, działkowych, tuneli foliowych, terenów zielonych, upraw rolnych oraz napełniania basenów z wodociągu gminnego. Niniejszy zakaz obowiązuje od dnia 11.06.2018 r. do odwołania.
czytaj dalej

DOFINANSOWANIE REALIZACJI PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Nabór wniosków na dofinansowanie realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków z budżetu gminy Bełchatów w 2018 roku rozpocznie się od 18 czerwca 2018 roku od godz. 7.30.
Wnioski można składać w siedzibie Urzędu Gminy Bełchatów, Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami, pokój 32, 1 piętro.
Dotacje będą udzielane do momentu wyczerpania się środków przeznaczonych na ten cel.
czytaj dalej

KOMUNIKAT O ZAGROŻENIU UPRAW ROŚLIN:

Komunikat Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Szczegółowe informacje dostępne w załączniku.
czytaj dalej

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO DZIERŻAWY:

Zgodnie z art 35. ust 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 roku poz. 121 ze zm.) Wójt Gminy Bełchatów podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w trybie bezprzetargowym na terenie gminy Bełchatów. Szczegółowe informacje dostępne w załączniku.
czytaj dalej

MISTRZOSTWA GMINY BEŁCHATÓW W GRILLOWANIU:

Już 09 czerwca 2018 roku o godzinie 14:00 podczas festynu rodzinno sportowego na boisku sportowym w Emilinie odbędzie się kolejna edycja Mistrzostw Gminy Bełchatów w Grillowaniu Nie naŻarty. Do udziału zapraszamy czteroosobowe drużyny z terenu gminy Bełchatów.  Na zgłoszenia czekamy do 28 maja do godziny 12:00. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie pod numerem telefonu 44 632 52 83 wew. 26.  Poniżej znajduje się regulamin oraz karta zgłoszeniowa.
czytaj dalej

KOMUNIKAT O ZAGROŻENIU UPRAW ROŚLIN:

Komunikat wydany przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Łodzi Oddział w Bełchatowie.
czytaj dalej

Nowiny z Gminy Bełchatów

  • 04-06-2018

VII PIKNIK STOWARZYSZEŃ:

Starosta Bełchatowski Waldemar Wyczachowski zaprasza na VII Piknik Stowarzyszeń, który odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku na Placu Narutowicza. Chętne do wzięcia udziału w Pikniku i zaprezentowania swojej działalności stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe proszone są o zgłaszanie się drogą mailową pod adresem e-mail do 15 lipca 2018 roku.
czytaj dalej