Logo: BIP

Komunikaty

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONEJ DO SPRZEDAŻY:

Wójt Gminy Bełchatów podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży położonych w obrębach geodezyjnych: Mokracz, Ludwików i Niedyszyna, stanowiących własność Gminy Bełchatów.
 
Szczegóły w załączniku.
czytaj dalej

INFORMACJA W SPRAWIE PSZOK:

W ZWIĄZKU Z WZROSTEM LICZBY ZAKAZEŃ KORONOWIRUSEM COVID -19 I ZWIĄZANĄ Z TYM KONIECZNOŚCIĄ ZACHOWANIA SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI, URZĄD GMINY BEŁCHATÓW INFORMUJE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW, IŻ OD DNIA
17.03.2020 r. (WTOREK) DO ODWOŁANIA
PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH W ZAWADACH BĘDZIE NIECZYNNY.
ZA NIEDOGODNOŚCI PRZEPRASZAMY
czytaj dalej

KOMUNIKAT PPIS W BEŁCHATOWIE

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bełchatowie w sprawie zaleceń dla mieszkańców województwa łódzkiego w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną.
 
Szczegóły w załączniku.
czytaj dalej

WÓJT GMINY BEŁCHATÓW OGŁASZA CZWARTY PRZETARG OFERTOWY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH:

WÓJT GMINY BEŁCHATÓW OGŁASZA CZWARTY PRZETARG OFERTOWY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH.
 
Szczegółowe informacje dostępne w załączniku.
czytaj dalej

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY BEŁCHATÓW O PRZYSTĄPIENIU DO SPORZĄDZENIA MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO:

Obwieszczenie Wójta Gminy Bełchatów o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Dobiecin.
czytaj dalej

CHUSTECZKI I PAMPERSY DO KOSZA - NIE DO KANALIZACJI:

Chusteczki nawilżające, pampersy, rajstopy, części garderoby a nawet deski. Takie "skarby" pracownicy Przedsiębiorstwa Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów odnajdują się w przepompowniach oczyszczalni ścieków, działających na terenie gminy. Nie trzeba chyba dodawać, że zapychają one urządzenia i przekładają się na ich awarię.
czytaj dalej

Komunikat PPIS w Bełchatowie:

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bełchatowie skierowany do konsumentów wody z wodociągu Huta.
 
czytaj dalej

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONEJ DO UŻYCZENIA:

Wójt Gminy Bełchatów podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do użyczenia na okres do trzech lat, stanowiącej lokal położony w budynku Urzędu Gminy Bełchatów - sala konferencyjna.
 
Szczegóły w załączniku.
czytaj dalej

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONEJ DO WNIESIENIA JAKO WKŁAD NIEPIENIĘŻNY:

Wójt Gminy Bełchatów podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do wniesienia jako wkład niepieniężny (aport) do Przedsiębiorstwa Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Sp. z o.o.

Szczegóły w załączniku.
czytaj dalej

DECYZJE PODATKOWE BEZ ODRĘCZNEGO PODPISU:

Decyzje wydawane na rok 2020 przez Wójta Gminy Bełchatów w sprawie ustalenia zobowiązania podatkowego w podatku od nieruchomości, podatku rolnym i podatku leśnym, w tym w formiełącznego zobowiązania pieniężnego, sporządzane z  wykorzystaniem systemu teleinformatycznego, zamiast podpisu własnoręcznego zawierają nadruk imienia i nazwiska wraz ze stanowiskiem służbowym.
Zmiany wprowadzone są zgodnie z art. 210 § 1a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 900 z późn. zm.) Decyzje podatkowe opatrzone powyżej opisanym nadrukiem mają taki sam walor ważności, jak decyzje podpisane dotychczas odręcznie i posiadają wszystkie wymagane prawem elementy.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 8