Narzędzia i usługi
- Konsultacje z mieszkańcami
- › Aktualności
- › Podatki
- › Gospodarka komunalna
- › Ochrona środowiska
- › Oświata
- DOTACJA Z BUDŻETU GMINY
- › GOSPODARKA PRZESTRZENNA
- GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCIAMI
- Raport o stanie gminy bełchatów
- Inwestycje gminne
- Zamówienia publiczne
- Organizacje pozarządowe i wolontariat
- Zarządzanie kryzysowe
- UNIA EUROPEJSKA
- › GKRPA
- Unia Europejska Fundusz Spójności
- Galeria zdjęć
- WFOŚiGW w Łodzi
- Ankiety i formularze
- Czyste powietrze
- Rządowy Fundusz Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych
- RZĄDOWY FUNDUSZ INWESTYCJI LOKALNYCH
- Patronat honorowy
- Powszechny Spis Rolny 2020
- Narodowy Spis Powszechny
- Deklaracja dostępności
- Cyberbezpieczeństwo - Baza wiedzy
Sport
Srebro Halowych Igrzysk Sportowo – Rekreacyjnych Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego dla drużyny Gminy Bełchatów:
- 30-11-2020
- drukuj
Puchar za zdobycie drugiego miejsca w klasyfikacji ogólnej i miejsca na podiach w poszczególnych konkurencjach przywiozła reprezentacja Gminy Bełchatów z wojewódzkich zawodów Halowych Igrzysk Sportowo – Rekreacyjnych Zrzeszenia LZS, które rozegrano w Łobudzicach.
Drużyna Gminy Bełchatów musiała uznać wyższość jedynie MG LKS Zelów I. Ostateczna kolejność przedstawiała się następująco:
-
MG LKS Zelów
-
Gmina Bełchatów
-
MG LKS Zelów II
-
Wola Krzysztoporska
-
LKS Omega Kleszczów
-
Opoczno.
W poszczególnych konkurencjach drużynę Gminy Bełchatów reprezentowali: Julia Zielińska (warcaby kobiet – 3. miejsce); Kacper Mastalerz (warcaby mężczyzn – 2. miejsce); Maja Golik (szachy kobiet – 1. miejsce); Michał Golik (szachy mężczyzn – 2. miejsce); Patrycja Sokołowska (tenis stołowy kobiet – 5. miejsce); Rafał Marek (tenis stołowy mężczyzn – 5 miejsce); Monika Madejczyk, Krzysztof Owczarek, Jarosław Krasowiak (przeciąganie liny – 2. miejsce); Karol Ozga (podnoszenie odważnika – 2. miejsce); Robert Tarasionek (podnoszenie odważnika – 3. miejsce); Agata Golik (rzut lotką kobiet – 4. miejsce); Zuzanna Zielińska (rzut lotką kobiet – 7. miejsce); Michał Zieliński (rzut lotką mężczyzn – 5. miejsce); Mateusz Misiewicz (rzut lotką mężczyzn – 7. miejsce); Kacper Madejczyk (wielobój sprawnościowy – 4. miejsce); Adam Kalisiak (wielobój sprawnościowy – 5. miejsce).