Logo: BIP

SOŁECTWA

WYKAZ RAD SOŁECKICH W SOŁECTWACH Z TERENU GMINY BEŁCHATÓW - KADENCJA VII 2015 - 2019:

Lp.
SOŁECTWO
RADA SOŁECKA
1.
Adamów
  • Łukasz Świątek – Przewodniczący
  • Goździewicz Barbara
  • Kaczmarek Artur
2.
Augustynów
  • Madejczyk Jolanta - Przewodnicząca
  • Broniarczyk Dariusz
  • Płomińska Grażyna
  • Sztajerowski Konrad
  • Walas Małgorzata
3.
Bukowa
  • Szymaniak Bogdan - Przewodniczący
  • Dolata Jan
  • Frączkowski Czesław
4.
Dobiecin
  • Szczecińska Aneta (Przewodnicząca)
  • Dobrzelak Anna
  • Heródzińska Izabela
  • Małecka Sylwia
  • Maćkowiak Agnieszka
5.
Dobiecin Kolonia
  • Łuczyński Michał - Przewodniczący
  • Bartos Andrzej
  • Szczeciński Mariusz
6.
Dobrzelów
  • Marczak – Stępczyńska Katarzyna - Przewodnicząca
  • Alama Jarosław
  • Misztela Dominik
  • Telążka Zdzisław
7.
Domiechowice
  • Kasprzykowski Jarosław - Przewodniczący
  • Fronczkowski Sławomir
  • Stasiak Beata
8.
Helenów
  • Telążka Andrzej - Przewodniczący
  • Kwaśniewski Wojciech
  • Pawłuś Radosław
  • Pogorzelski Piotr
  • Szubert Marek
9.
Huta
  • Gołąb Bogdan - Przewodniczący
  • Duralski Zbigniew
  • Szymański Andrzej
  • Zieliński Arkadiusz
10.
Janów
  • Dydzian Józef - Przewodniczący
  • Dudziński Janusz
  • Goździk Magdalena
  • Grabska – Zielińska Ilona
  • Kawulak Piotr
11.
Janina
  • Jarzębska Jadwiga - Przewodnicząca
  • Puch Beata
  • Siwiec Jan
12.
Józefów
  • Kowalska Anna - Przewodnicząca
  • Łuczyński Piotr
  • Maksalon Jerzy
  • Sinkiewicz Agnieszka
  • Śnioch Barbara
13.
Kałduny
  • Szałański Jerzy - Przewodniczący
  • Blada Joanna
  • Mik Jakub
  • Motyl Bogdan
  • Pastusiak Monika
14.
Kielchinów
  • Szczeciński Grzegorz - Przewodniczący
  • Karolczyk Agnieszka
  • Romas Tadeusz
  • Świniarski Wojciech
15.
Księży Młyn
  • Babacz Ryszard - Przewodniczący
  • Dyła Anna
  • Kępa Sławomir
  • Kołasiński Tadeusz
  • Woźniak Paweł
16.
Korczew
  • Błaszczyk Jan - Przewodniczący
  • Ceglarek Renata
  • Pawlikowski Mieczysław
  • Wachowska Halina
  • Żydziak Wioletta
17.
Kurnos Pierwszy
  • Krzemiński Mateusz - Przewodniczący
  • Auszperger Teodor
  • Dzieja Karol
  • Kaczmarek Robert
  • Wala Edward
18.
Kurnos Drugi
  • Wroński Ireneusz - Przewodniczący
  • Janusiak Jarosław
  • Najgebauer Julita
  • Naturalna Janina
  • Zajdel Janusz
19.
Ludwików
  • Grzybowski Mirosław - Przewodniczący
  • Kęsy Małgorzata
  • Piec Piotr
  • Wojciechowska Mirosława
  • Zambrowicz Wiesława
20.
Ławy
  • Pawelus Dariusz - Przewodniczący
  • Maszewski Ireneusz
  • Olejnik Marian
  • Sadura Monika
  • Słupski Zbigniew
21.
Łękawa
  • Niemczyk Józef – Przewodniczący
  • Białek Dorota
  • Książek Adam
  • Madejczyk Bogdan
  • Paulińska Magdalena
22.
Mazury
  • Dziuba Eugeniusz - Przewodniczący
  • Hamczyk Grzegorz
  • Kowalski Mateusz
  • Szymański Leszek
  • Śliwińska Sylwia
23.
Mokracz
  • Kozera Beata - Przewodnicząca
  • Ceglarek Mariusz
  • Kowpiński Paweł
24.
Myszaki
  • Frączkowski Feliks - Przewodniczący
  • Bartosz Bogusława
  • Morzyńska Beata
  • Rzepecki Kazimierz
  • Włodarczyk Beata
25.
Niedyszyna
  • Bluszcz Halina - Przewodnicząca
  • Jakóbczak Małgorzata
  • Sobczak Edward
26.
Oleśnik
  • Figlus Włodzimierz - Przewodniczący
  • Brożyna Irena
  • Kowalczyk Zbigniew
  • Mantyk Dariusz
  • Płomiński Jan
27.
Podwody
  • Kałużny Karol - Przewodniczący
  • Chełmik Katarzyna
  • Frankiewicz Agata
  • Kaczmarek Dorota
  • Stępień Aneta
28.
Podwody Kolonia
  • Kępińska Marzena - Przewodnicząca
  • Ciesak Beata
  • Kilańczyk Zbigniew
  • Kowalski Zygmunt
  • Rybak Marzena
29.
Postękalice
  • Janaszewski Jarosław - Przewodniczący
  • Jeziorna Anna
  • Kośka Marek
  • Paździej Tadeusz
  • Peryga Piotr
30.
Poręby
  • Podkowiński Dariusz - Przewodniczący
  • Jendrusiak Wojciech
  • Kowalska Barbara
  • Stępień Janina
31.
Rząsawa
  • Karpiński Krzysztof - Przewodniczący
  • Kowalczyk Renata
  • Świątkowski Cezary
32.
Wielopole
  • Kilon Barbara – Przewodnicząca
  • Brzozowski Lucjan
  • Kościański Andrzej
33.
Wola Kruszyńska
  • Adamusiak Joanna - Przewodnicząca
  • Kępiński Łukasz
  • Soleski Krzysztof
34.
Wola Mikorska
  • Gawron Tomasz - Przewodniczący
  • Mielczarek Renata
  • Stępień Joanna
35.
Wólka Łękawska
  • Stanowski Krzysztof - Przewodniczący
  • Esz Leszek
  • Gudajczyk Grzegorz
  • Szlachcic Marian
  • Szlachcic Piotr
36.
Zalesna
  • Koc Konrad - Przewodniczący
  • Lipińska Izabela
  • Dobroszek Rafał
37.
Zawady
  • Witkowska Sylwia - Przewodnicząca
  • Gajda Paweł
  • Pietruszka Iwona
  • Rychlewski Krzysztof
  • Wajs – Gągorowska Olga
38.
Zawadów
  • Matoszek Karol - Przewodniczący
  • Golik Agata
  • Kalecińska Renata
  • Kazior Agata
  • Stanisz Edyta
39.
Zdzieszulice Dolne
  • Jabłoński Andrzej - Przewodniczący
  • Agnieszka Dawid
  • Makowczyńska Elżbieta
  • Warcholińska Monika
40.
Zdzieszulice Górne
  • Skibińska Jadwiga – Przewodnicząca
  • Halaba Ilona
  • Kopka Renata
  • Stelmaszczyk Anna
  • Szymczak Ewa
41.
Zwierzchów
  • Grzejdziak Roman – Przewodniczący
  • Bartos Robert
  • Preder Damian
  • Siwik Sławomir
  • Szczerbak Jarosław

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
Kontakt e-mail
WWW: www.ugbelchatow.pl
BIP: www.bip.ugbelchatow.pl
e-Urząd: www.eurzad.ugbelchatow.pl
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022