Aktualności

Głosuj na ciąg pieszo – rowerowy w Zawadach:

  • 09-09-2020
Przebudowa drogi wojewódzkiej 485 w zakresie budowy ciągu pieszo – rowerowego w Zawadach (od granic miasta do zjazdu w stronę Dobrzelowa). To nazwa zadania, na które do 18 września możemy głosować w ramach Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego. Projekt, którego koszt szacowany jest na ok. 480 tys. zł ma szansę na realizację w przyszłym roku, ale tylko pod warunkiem, że zagłosuje na niego jak najwięcej mieszkańców województwa. Zadanie oznaczone jest kodem W10.
Samo głosowanie jest proste. Należy wejść na stronę www.bo.lodzkie.pl/glosuj-online, a następnie kliknąć baner „ PRZEJDŹ DO KARTY GŁOSOWANIA” i wypełnić kolejne pola. Trzeba pamiętać, iż zadanie w Zawadach znajduje się w puli wojewódzkiej, a to oznacza, że mogą na nie głosować mieszkańcy nie tylko powiatu bełchatowskiego, ale całego województwa.
W załączniku znajdziecie instrukcję, dotyczącą kolejnych kroków głosowania. Nie zapomnijcie o podpisaniu wydrukowanej karty! Na koniec należy ją przekazać w punkcie głosowania (w naszym powiecie zostały one wyznaczone w bełchatowskiej filii Biblioteki Pedagogicznej - ul. Czapliniecka 96, oraz w bełchatowskim biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – ul. 1 maja 9). Można ją również wrzucić do urny, która znajduje się w holu na parterze budynku Urzędu Gminy Bełchatów.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki