Imprezy

POLOWANIE NA UZNANIE PAŃ, CZYLI DZIEŃ KOBIET W ZDZIESZULICACH DOLNYCH:

  • 09-03-2020
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Zdzieszulicach Dolnych było w tym roku gospodarzem Gminnego Dnia Kobiet. Oprócz tradycyjnych życzeń, szampana i wspólnie zaśpiewanego „sto lat” dla licznie zebranych pań, nie zabrakło również artystycznego show. W tym roku występ przygotowali panowie, którzy wcielili się w role bohaterów popularnego programu „Szansa na sukces”. W tej właśnie formule wystąpili w programie artystycznym „Polowanie na uznanie Pań” i zaśpiewali polskie przeboje. Szlagiery śpiewali (w kolejności występowania): Czesław Bluszcz, Rafał Marek, Janusz Werecki, Paweł Lesiak, Konrad Koc, Rafał Furczyński, Adrian Ostrowski, Paweł Ciotucha, Piotr Kotas, Przemysław Gołąb.
Panie nagrodziły ich ogromnymi brawami, a kobiece jury przyznało również nagrody: ekspres do kawy (czyli gazetę „Express Ilustrowany i paczkę kawy) za trzecie miejsce dla Rafała Furczyńskiego, luksusowy odkurzacz (szczotka do zamiatania i śmietniczka) dla zdobywcy drugiego miejsca czyli Przemysława Gołębia oraz zmywarkę (płyn i gąbka do mycia naczyń) dla zwycięzcy – Adriana Ostrowskiego. Specjalne wyróżnienie za inwencję artystyczną otrzymał Konrad Koc.
 
- Mam nadzieję, że Panie docenią nasze starania – mówił ze śmiechem Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc, któremu los przydzielił do zaśpiewania piosenkę Krzysztofa Krawczyka. - Najważniejsza jest dobra zabawa, a wydaje mi się, że Dzień Kobiet w Zdzieszulicach Dolnych był pod tym względem naprawdę udany – podkreślał.

Zdjęcia z Dnia Kobiet znajdziecie w zakładce GALERIE ZDJĘĆ. Zapraszamy również do obejrzenia wideorelacji z tego wydarzenia:
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją