Logo Gminy Bełchatów

Mieszko Sikora z Kałdun to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku

Mieszko Sikora mieszka z rodzicami w Kałdunach, a na świat przyszedł 1 stycznia 2025 rok. Jest pierwszym dzieckiem, urodzonym w gminie Bełchatów w 2025 roku. 

Mieszko jest oczkiem w głowie swoich rodziców - Kamili i Damiana Sikorów oraz starszego o osiem lat brata Jasia.  Urodził się 1 stycznia 2025 roku o godz. 13. Na świat przyszedł w jednym z łódzkich szpitali. Ważył 3.800 gram i mierzył 56 cm. Tak naprawdę miał się urodzić 6 stycznia, ale postanowił kilka dni wcześniej przywitać się z rodzicami. Tym samy jednocześnie "przyniósł" sobie imię (imieniny Mieszka wypadają właśnie 1 stycznia).

Choć pierwszych dziesięć dni spędził z mamą w szpitalu, to teraz chowa się zdrowo. Jest przy tym bardzo grzeczny i przesłodki.

Dziś wójt Konrad Koc odwiedził naszego pierwszego w tym roku maluszka, by przekazać mu upominki oraz najlepsze życzenia.

Galeria zdjęć

Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 8 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 7 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 6 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 5 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 4 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 3 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 2 Mieszko Sikora to pierwsze dziecko, urodzone w 2025 roku w gminie Bełchatów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności