Logo Gminy Bełchatów

Niepodległościowy Marsz Nordic Walking po raz 7. w Zdzieszulicach Dolnych

VII Niepodległościowy Marsz Nordic Wolking we wtorek 11 listopada, wystartuje w Zdzieszulicach Dolnych. 

Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 13, natomiast o godz. 12 ruszy wydawanie pakietów startowych i rozgrzewka. 
Jak co roku uczestnicy Marszu przejdą na tzw. Żółtą Górkę, gdzie wykonają zdjęcie pamiątkowe. Około godz. 15 zaplanowano powrót na plac i wręczenie pamiątkowych medali. 

W tym roku oprócz fanów maszerowania z kijkami, zapraszamy również tych, którzy lubią po prostu pospacerować. Wydarzeniem towarzyszącym będą bowiem spacery z alpakami dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy na nie w godz. 11.30-14.30.

Marsz nordic walking plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności