Logo Gminy Bełchatów

Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera

Takie dziewczyny to skarb!   Nasze Mistrzynie Polski Młodziczek do lat 15 w podnoszeniu ciężarów, czyli  Hanna Bochman i  Katarzyna Chudzik odebrały dziś gratulacje od wójta Konrada Koca i radnej Bogusławy Maziarz.

Towarzyszył im oczywiście klubowy trener LKS Kurnos Drugi - Tomasz Stróż, który (co tu dużo mówić) odkrył Hanię i Kasię dla podnoszenia ciężarów.

wójt konrad koc wręcza nagrody zawodniczkom lks kurnos drugi


  Dwa złote medale mistrzostw Polski dla dziewczyn z LKS Kurnos Drugi to jeden z największych sportowych sukcesów w Gminie Bełchatów ostatnich lat. Cały 2024 rok był zresztą dla naszych zawodniczek bardzo udany - w zasadzie trudno o zawody, w których nie spisywały się na medal (dosłownie). Takie rezultaty nie biorą się znikąd. Jak podkreślają tak zawodniczki, jak i ich trener, kluczem do sukcesu jest systematyczny trening, wytrwałość i ciężka praca.


- Jesteśmy z Was niezwykle dumni, złoto mistrzostw Polski to olbrzymi sukces - mówił sztangistkom wójt Konrad Koc, przekazując im bony o wartości 500 zł i upominki. - Sekcja podnoszenia ciężarów LKS Kurnos Drugi to miejsce, w którym rozwijało się i rozwija wiele sportowych talentów. My też staramy się trochę w tej działalności pomagać. W przyszłym roku będziecie już mieli do dyspozycji nową salkę do ćwiczeń, mam nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania - dodaje wójt.
 

Galeria zdjęć

Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 9 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 8 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 7 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 6 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 5 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 4 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 3 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 2 Podziękowania dla naszych sztangistek i ich trenera 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności