Logo Gminy Bełchatów

Startuje inwestycja, związana z budową obiektu socjalno-sanitarnego w Dobiecinie

Rozpoczynamy realizację kolejnej inwestycji - tym razem chodzi o budynek socjalno - sanitarny na gminnej działce w Dobiecinie.  Obiekt będzie służył rekreacji i integracji mieszkańców.

W tym roku wybudowane zostaną fundamenty budynku wraz z wyprowadzeniem instalacji. Przetarg na ten zakres robót został właśnie ogłoszony. Firma, która go wygra, będzie miała 3 miesiące na wykonanie prac.

- Mieszkańcy Dobiecina zdecydowali, że część kosztów wylania fundamentów zostanie pokryta z tegorocznej puli funduszu sołeckiego Dobiecina - mówi wójt Konrad Koc. - Wspólnie uzgodniliśmy, że zrobimy teraz co w naszej mocy, by w przyszłym roku kontynuować budowę tego obiektu socjalno - sanitarnego, który będzie wykorzystywany przez mieszkańców - podkreśla wójt.

Budynek, dla którego fundamenty zostaną wylane w tym roku, będzie miał 16,43 metra długości i 10,13 metra szerokości.
Docelowo w tym obiekcie zaplanowano  dużą salę o powierzchni 72 metrów kwadratowych,  pomieszczenie socjalne,  pomieszczenie techniczne,  sanitariaty,  hol i  szatnię.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności