Logo Gminy Bełchatów

Znamy mistrzów gminy szkół

Poznaliśmy najlepsze reprezentacje naszych szkół w piłce nożnej. Mistrzostwa Gminy Bełchatów szkół podstawowych rozegrano tradycyjnie na orliku w Dobiecinie. Po mistrzowskie tytuły sięgnęły szkolne zespoły z Kurnosa Drugiego i Domiechowic.

mistrzostwa gminy

W czwartek, 22 maja na orliku w Dobiecinie rozegrano dwa turnieje o mistrzostwo gminy szkół podstawowych. Rywalizowały ze sobą cztery drużyny żeńskie i pięć męskich. Był to ostatni w tym roku szkolnym turniej w ramach cyklicznych rozgrywek o mistrzostwo gminy w różnych dyscyplinach zespołowych. 

Drużyny zagrały systemem każdy z każdym. Turniej dziewcząt wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej w Kurnosie Drugim, zaś zawody chłopców padły łupem reprezentacji szkoły z Domiechowic. Wyróżniono także najlepszych strzelców. Statuetki odebrali: Zuzanna Grad (SP Kurnos Drugi), która zdobyła w zawodach trzy gole oraz strzelec czterech bramek Kacper Bociek (SP Domiechowice).

Wyniki turnieju prezentują się następująco:
 Dziewczęta:
1. Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim 
2. Szkoła Podstawowa Domiechowicach 
3. Szkoła Podstawowa w Dobiecinie
4. Szkoła Podstawowa w Łękawie

 Chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa w Domiechowicach  
2. Szkoła Podstawowa w Dobrzelowie
3. Szkoła Podstawowa w Łękawie
4. Szkoła Podstawowa w Dobiecinie
5. Szkoła Podstawowa w Kurnosie Drugim

 

Galeria zdjęć

DSC_1700 DSC_1704 DSC_1707 DSC_1709 DSC_1710 DSC_1713 DSC_1723 DSC_1733 DSC_1739 DSC_1743 DSC_1753 DSC_1755 DSC_1756 DSC_1760 DSC_1763 DSC_1766 DSC_1771 DSC_1773 DSC_1782 DSC_1794 DSC_1797 DSC_1810 DSC_1812 DSC_1817 DSC_1821 DSC_1823 DSC_1824 DSC_1825 DSC_1829 DSC_1833 DSC_1834 DSC_1842 DSC_1845 DSC_1847 DSC_1848 DSC_1852 DSC_1857 DSC_1858 DSC_1866 DSC_1867 DSC_1869 DSC_1877 DSC_1890 DSC_1891 DSC_1901 DSC_1905 DSC_1916 DSC_1918 DSC_1919 DSC_1923 DSC_1928 DSC_1934 DSC_1936 DSC_1938 DSC_1939 DSC_1948 DSC_1949 DSC_1956 DSC_1689 DSC_1693 DSC_1698
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności