Logo Gminy Bełchatów
Powróć do: CSiP

"Orlik" w Dobiecinie

 

boisko orlik w dobiecinie z lotu ptaka i informacja o godzinach otwarcia obiektu

Na terenie kompleksu boisk "Orlik" w Dobiecinie odbywają się zajęcia z animatorem sportu. Czekamy na zgłoszenia dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Każdego dnia można również korzystać z obiektu indywidualnie. Zajęcia są współfinansowane w ramach programu "Aktywna Szkoła", realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 


Kompleks boisk "Orlik w Dobiecinie czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 16-20.

W soboty i niedziele z boisk można korzystać w godz. 8-20. 

W poniedziałki, środy i piątki w godz. 16-18 odbywają się zajęcia z animatorem, przeznaczone dla dzieci w trzech grupach wiekowych: dla przedszkolaków -  "Aktywne Smyki", dla dzieci  z klas I-III Aktywni Odkrywcy" i dla dzieci z klas IV-VIII "Aktywni bez Granic". Zajęcia te są finansowane z programu "Aktywna Szkoła", realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. 

Dzieci, które chciałyby dołączyć do tych grup tematycznych, mogą to zrobić w każdej chwili. Wystarczy skontaktować się z naszym animatorem (Adam Cabaj, tel. 502 052 963 ).

Od poniedziałku do piątku w godz. 18-20 mieszkańcy gminy Bełchatów mogą też korzystać z zajęć ogólnosportowych z animatorem. 

We wtorki i czwartki w godz. 16-20 oraz w soboty i niedziele w godz. 8-20 również zapraszamy do korzystania z obiektu. 

Grupy zorganizowane mogą korzystać z Orlika po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. W tym celu prosimy o kontakt z Centrum Sportu i Promocji Gminy Bełchatów, nr tel. 44 737-81-14.

HARMONOGRAM PRACY ANIMATORA - Moje Boisko - ORLIK 2012 na kwiecień 2026 roku oraz na maj 2026 roku dostępny jest w ZAŁĄCZNIKU. 

 

Pliki do pobrania: