Mistrzostwa Gminy Belchatów w Piłce Nożnej Mężczyzn drużyn 7-osobowych już w niedzielę, 31 maja. Zgłoś drużynę!
Przed nami kolejna edycja Mistrzostw Gminy Bełchatów w piłce nożnej drużyn 7- osobowych. Turniej, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i stał się już lokalną tradycją, odbędzie się 31 maja 2026 r.

Zapraszamy wszystkie drużyny do udziału w tej sportowej rywalizacji, która odbędzie się w na Orliku w Dobiecinie. W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy gminy Bełchatów (mogą grać zawodnicy związkowi). Drużyny na boisku będą występować w składach 7-osobowych, ale drużyna może do turnieju zgłosić maksymalnie 12 zawodników.
Zgłoszenia przyjmujemy do 28 maja 2026 r. telefonicznie lub mailowo.
Aby zgłosić zespół, należy skontaktować się pod numerem telefonu 534-737-079 lub wysłać wiadomość na adres e-mail: p.weglewski@csip.ugbelchatow.pl.
Dla wszystkich drużyn przygotowano nagrody, a trzy najlepsze otrzymają również medale i puchary.
Regulamin turnieju dostępny jest w załączniku.

