Logo: BIP

Sport

Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne Mieszkańców Gminy Bełchatów już 28 i 29 października !!

 • 19-10-2023
Już niespełna dwa tygodnie pozostały do jednej z największych sportowych imprez w Gminie Bełchatów, czyli dorocznych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych Mieszkańców Gminy Bełchatów. Wszystkich mieszkańców mających w sobie sportową żyłkę do rywalizacji serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, które odbędą się 28 i 29 października.
Przed rokiem w gminnych igrzyskach mieszkańców wzięło udział ponad 120 osób, a klasyfikację generalną wygrała drużyna Zawadowa. Kto okaże się najlepszy w tym roku przekonamy się 29 października. Dwudniowa rywalizacja rozpocznie się jednak dzień wcześniej turniejem tenisa stołowego w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękawie. Początek zawodów w sobotę, 28 października o godz. 10.
Drugiego dnia rywalizacja przeniesie się do szkoły w Kurnosie Drugim (start również o godz. 10), gdzie odbędą się m.in. turnieje szachów, warcabów, wielobój (na który składają się: rzut piłką do kosza, rzut piłką lekarską do tyłu i slalom sprawnościowy), biegi, rzut lotką, podnoszenie odważnika, czy zawsze widowiskowe przeciąganie liny.
Wystartować może każdy mieszkaniec Gminy Bełchatów, ale tylko w jednej, wybranej konkurencji. Oprócz splendoru dla siebie, uczestnicy rywalizacji będą też walczyć o punkty dla swoich miejscowości, po których podliczeniu poznamy klasyfikację generalną igrzysk, która wyłoni najbardziej usportowioną miejscowość naszej gminie.  Zgłoszenia przyjmowane są w dniu zawodów. W załączniku znajduje się regulamin igrzysk i program minutowy. Zachęcamy do udziału i kibicowania.
czytaj dalej

Czekamy na zgłoszenia do Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bełchatów

 • 13-09-2023
Po wakacyjnej przerwie wracamy do sportowych rozgrywek. Na pierwszy ogień - tradycyjny jesienny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Bełchatów. Piłkarska rywalizacja zostanie rozegrana w niedzielę, 8 października, na boisku w Postękalicach, a do 28 września (czwartek) czekamy na zgłoszenia drużyn.
 
Ekipy będą grały w składach 11 - osobowych, każda ekipa może zgłosić maksymalnie 16 zawodników, przy czym w rywalizacji mogą brać udział tylko mieszkańcy Gminy Bełchatów. Wszystkie startujące drużyny otrzymają puchary, piłki oraz nagrody (talony na zakup sprzętu sportowego).
Czekamy na telefoniczne bądź mailowe zgłoszenia drużyn. Przyjmuje je Władysław Błoch, tel. 502 085 759 lub email sport[małpa]ugbelchatow.pl. 
Regulamin zawodów dostępny jest w Załączniku.
czytaj dalej

Już w niedzielę, 3 września, Gminna ZaDyszka pobiegnie dla Ignasia

 • 01-09-2023
Już w najbliższą niedzielę w Kurnosie Pierwszym i Drugim pobiegnie "ZaDyszka Gminy Bełchatów". To już ósma edycja ulicznego biegu, który z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem w środowisku biegaczy.
 
Tradycyjnie start i meta biegu usytuowane będą przy Szkole Podstawowej w Kurnosie Drugim. Biegacze będą mieli do wyboru dwa dystanse, rekreacyjny na 3,4 km i główny na 10 km. Dla najlepszych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody, ale pakiety startowe z wodą, atrakcyjnym gadżetem i oczywiście medal na mecie otrzymają wszyscy uczestnicy.
 
W biegu głównym przewidziano dwie kategorie wiekowe, 16-39 lat oraz powyżej 40 lat, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Nagrodzeni będą też najszybsi biegacze i biegaczki z Gminy Bełchatów.
Biegowe zawody w Gminie Bełchatów nie mogą odbyć się bez atrakcji dla dzieci. Tych będzie wiele. Przede wszystkim dzieci do 10. roku życia będą mogły pobiec w Biegu Krasnala na dystansie 100 m, a młodzież ze starszych roczników szkół podstawowych od IV klasy w górę pobiegnie na 800 i 1000m. Oprócz tego w miasteczku zawodów przy szkole w Kurnosie będą dmuchańce, popcorn i wata cukrowa i wiele innych atrakcji.
 
Zgodnie z tradycją "ZaDyszki" bieg będzie miał charakter charytatywny. W tym roku zbieramy środki na pomoc rodzinie 5-letniego Ignasia z Oleśnika, który cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych przeznaczony będzie dla rodziny chłopca. Dodatkowo, wzorem ubiegłego roku przeprowadzona będzie także akcja "Dyszka na ZaDyszkę", w ramach której będzie można wrzucić do puszki symboliczne 10 zł (lub więcej) i otrzymać pakiet gadżetów przygotowanych przez naszych sponsorów i partnerów.
 
Biuro zawodów w szkole w Kurnosie pracować będzie od godz. 10 do 12.30. W tym czasie należy odebrać pakiety startowe, a osoby, które nie zapisały się do udziału w biegu będą mogły to zrobić do godz. 12 w dniu zawodów. Wtedy też będzie można zapisać dzieci do Biegu Krasnala i biegów młodzieżowych.
 
O godz. 12 wystartuje Bieg Krasnali, a po nim biegi na dystansach 800 i 1000m dla młodzieży szkolnej. Po nich nastąpi wspólna rozgrzewka i o 13 start biegów, najpierw na 3,4 km, a chwilę później na 10 km.
 
Mieszkańców Kurnosa i całej Gminy Bełchatów w niedzielę zapraszamy do biegu lub kibicowania zawodniczkom i zawodnikom. Dla osób, które muszą tego dnia poruszać się po Kurnosie samochodem mamy informację, że w związku z biegiem będą utrudnienia w ruchu drogowym. W godzinach od 12.00 do 15.30 zamknięta dla ruchu będzie droga powiatowa 1919E (ta przez Kurnos Drugi, przy szkole) na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową 1917E do skrzyżowania z drogą gminną przez Kurnos Pierwszy. Zamknięta będzie też droga gminna Kurnos Pierwszy-Kurnos Drugi, zaś na drodze powiatowej nr 1917E (prowadzącej od Nowego Świata w kierunku Słupii) obowiązywał będzie ruch wahadłowy.
 
Ważna informacja także dla samych biegaczy, jest taka, że w pasie drogowym drogi gminnej, po której prowadzona jest trasa biegu trwa remont sieci wodociągowej i samej nawierzchni drogi. To oznacza, że wzdłuż drogi będą wykopy, w kilku miejscach zdarzą się przewężenia, a sama nawierzchnia nie jest najlepszej jakości. Będzie to pewne utrudnienie, ale nie ma tego złego... Już za rok, 9. edycja "ZaDyszki Gminy Bełchatów" pobiegnie po nowiutkim asfalcie.
czytaj dalej

25. jubileuszowy Plebiscyt Sportowy Gminy Bełchatów został rozstrzygnięty.

25. jubileuszowy Plebiscyt Sportowy Gminy Bełchatów został rozstrzygnięty. Gala podsumowująca rywalizację sportową w roku 2022 odbyła się 15 czerwca w Emilinie, gdzie już wkrótce powstanie nowe Centrum Sportu i Rekreacji Gminy Bełchatów. Tradycyjnie podczas plebiscytu nagrodzono najlepszych sportowców z gminnych szkół oraz tych, którzy uprawiają sport wyczynowy.
Sportowcem Roku 2022 w kategorii sport szkolny został Jakub Pisarek, lekkoatleta ze Szkoły Podstawowej w Kurnosie Drugim. Natomiast Sportowcem Roku w kategorii sportu wyczynowego został Dawid Uzarczyk, mistrz Polski w formule Low Kick, kickbokser klubu Gladiators Bełchatów.
Rywalizację sportową Ogniw LZS wygrał LZS Postękalice. Za osiągane wyniki i promowanie gminy uhonorowano także dwa kluby – ciężarowców z LKS Kurnos Drugi oraz piłkarki LZS Łękawa. Za wybitny wkład w rozwój sportu w Gminie Bełchatów uhonorowany został także Władysław Błoch, który przeprowadził wszystkie 25 gminnych plebiscytów.
Wyniki plebiscytu:
Sport szkolny:
1. Jakub Pisarek - ZSP Kurnos Drugi - lekkoatletyka
2. Alicja Sinkiewicz - ZSP Domiechowice - lekkoatletyka
3. Damian Tokarski - ZSP Kurnos Drugi - lekkoatletyka
4. Oliwia Tarnowska - ZSP Łękawa - warcaby
5. Roksana Madej - ZSP Łękawa - lekkoatletyka, piłka nożna
- Marcela Niemczyk - ZSP Łękawa, lekkoatletyka, piłka nożna
6. Sztafeta mieszana 4x1000 (Zofia Biniecka, Dagmara Zaręba, Jakub Koczberski, Bartosz Kwaśnik) - ZSP Janów - biegi przełajowe
7. Maria Pole - ZSP Domiechowice, lekkoatletyka
- Zazuanna Paluszczak - ZSP Kurnos Drugi - lekkoatletyka
8. Konrad Sałaciński - ZSP Domichowice - lekkoatletyka
- Dawid Urbaniak - ZSP Domiechowice, lekkoatletyka
9. Bronisław Masapust - SP Dobiecin, lekkoatletyka
- Jakub Borowiec - ZSP Dobrzelów, lekkoatletyka
10. Julia Zielińska - ZSP Kurnos Drugi - lekkoatletyka
- Maciej Urbaniak - ZSP Łękawa - warcaby
Sport wyczynowy:
1. Dawid Uzarczyk - KS Gladiators Bełchatów - kickboxing
2. Adrian Gwadera - KS Bastion Bełchatów - MMA
3. Marcin Jakóbczak - LKS Omega Kleszczów - podnoszenie ciężarów
4. Cezary Kosacki - KS Bastion Bełchatów - MMA
5. Adem Sejdija - LKS Omega Kleszczów - podnoszenie ciężarów
6. Szymon Zatorski - KS Knockout Bełchatów - kickboxing
7. Bartłomiej Adamczyk - Bełchatowski Klub Wysokogórski - wspinaczka sportowa
8. Karol Stróż - KS Talent Wrocław - podnoszenie ciężarów
- Imer Sejdija - LKS Omega Kleszczów - podnoszenie ciężarów
9. Hanna Bochman - LKS Kurnos Drugi - podnoszenie ciężarów
- Mateusz Markowiak - LKS Omega Kleszczów - lekkoatletyka
10. Zuzanna Grad - UKS Jedynka Bełchatów - szachy
- Barbara Grad - UKS Jedynka Bełchatów - szachy
Rywalizacja sportowa ogniw LZS:
1. Postękalice - 235 pkt.
2. Łękawa - 190
3. Janów - 179
4. Zawadów - 164
5. Dobiecin - 139
6. OSP Niedyszyna - 129
7. Kurnos - 100

Wyróżnienia dla klubów:
- Ludowy Klub Sportowy Kurnos Drugi - podnoszenie ciężarów
- LZS Łękawa - drużyna piłkarek nożnych
Więcej zdjęć z gali rozstrzygnięcia plebiscytu: https://cutt.ly/MwrHK43U
czytaj dalej

Orlik w Dobiecinie w sierpniu zaprasza amatorów sportu

 • 01-08-2023
W sierpniu zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik w Dobiecinie. Na każdy dzień animatorzy przygotowali bloki zajęć dla dzieci i młodzieży. Boiska są czynne przez siedem dni w tygodniu. Harmonogram zajęć na cały lipiec znajdziecie w tabeli poniżej.
 
Harmonogram otwarcia kompleksu Orlik w Dobiecinie w sierpniu 2023 roku
 
01.082023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
02.08.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
D. Bratkowski
03.08.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
04.08.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
05.08.2023
SOBOTA
11.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
D. Bratkowski
06.08.2023
NIEDZIELA
11.00 -14.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
D. Bratkowski
07.08.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
D. Bratkowski
08.08.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
09.08.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
D. Bratkowski
10.08.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
11.08.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
12.08.2023
SOBOTA
11.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
D. Bratkowski
13.08.2023
NIEDZIELA
11.00 -14.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
D. Bratkowski
14.08.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
15.08.2023
WTOREK
ŚWIĘTO
16.08.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
17.08.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
M. Mielczarek
18.08.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
M. Mielczarek
19.08.2023
SOBOTA
11.00-16.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
20.08.2023
NIEDZIELA
11.00 -15.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
21.08.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
22.08.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
M. Mielczarek
23.08.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
24.08.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
M. Mielczarek
25.08.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
M. Mielczarek
26.08.2023
SOBOTA
11.00-18.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
27.08.2023
NIEDZIELA
11.00-18.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
28.08.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
29.08.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
M. Mielczarek
30.08.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
31.08.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
M. Mielczarek
czytaj dalej

W lipcu zapraszamy do korzystania z kompleksu Orlik w Dobiecinie

 • 30-06-2023
W lipcu zapraszamy do korzystania z kompleksu boisk Orlik w Dobiecinie. Na każdy dzień animatorzy przygotowali bloki zajęć dla dzieci i młodzieży. Boiska są czynne przez siedem dni w tygodniu. Harmonogram zajęć na cały lipiec znajdziecie w tabeli poniżej.
 
Harmonogram otwarcia kompleksu Orlik w Dobiecinie w lipcu 2023 roku
 
 
 
DATA
GODZINY OTWARCIA BOISKA
ZAJĘCIA
ANIMATOR
01.07.2023
SOBOTA
10.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
02.07.2023
NIEDZIELA
 
MISTRZOSTWA GMINY BEŁCHATÓW W PIŁCE NOŻNEJ
 
03.07.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
04.07.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
M. Mielczarek
05.07.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
06.07.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
M. Mielczarek
07.07.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
M. Mielczarek
08.07.2023
SOBOTA
10.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
D. Bratkowski
09.07.2023
NIEDZIELA
14.00-19.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
10.07.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
11.07.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
M. Mielczarek
12.07.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
13.07.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
M. Mielczarek
14.07.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
M. Mielczarek
15.07.2023
SOBOTA
10.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
D. Bratkowski
16.07.2023
NIEDZIELA
14.00-19.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
17.07.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
18.07.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
M. Mielczarek
19.07.2023
ŚRODA
16.00 – 20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
20.07.2023
CZWARTEK
16.00 – 20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
M. Mielczarek
21.07.2023
PIĄTEK
16.00 – 20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
M. Mielczarek
22.07.2023
SOBOTA
10.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
D. Bratkowski
23.07.2023
NIEDZIELA
14.00-19.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
D. Bratkowski
24.07.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 20.00
Zajęcia z siatkówki
D. Bratkowski
25.07.2023
WTOREK
16.00 – 20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
26.07.2023
ŚRODA
16.00 – 19.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
D. Bratkowski
27.07.2023
CZWARTEK
16.00 – 19.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
28.07.2023
PIĄTEK
16.00 – 19.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
29.07.2023
SOBOTA
10.00-15.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
D. Bratkowski
30.07.2023
NIEDZIELA
14.00-19.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
D. Bratkowski
31.07.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00 – 19.00
Zajęcia z siatkówki
D. Bratkowski
czytaj dalej

W czerwcu zapraszamy na Orlika w Dobiecinie

 • 01-06-2023
 
 
   
HARMONOGRAM GODZIN OTWARCIA
BOISKA ORLIK W DOBIECINIE W MIESIĄCU CZERWCU
2023 ROKU
 
DATA
GODZINY OTWARCIA BOISKA
ZAJĘCIA
ANIMATOR
01.06.2023
CZWARTEK
16.00-20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
02.06.2023
PIĄTEK
16.00-20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
03.06.2023
SOBOTA
15.00-20.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
04.06.2023
NIEDZIELA
14.00-19.00
15.00 – 19.00 Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
05.06.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00-20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
06.06.2023
WTOREK
16.00-20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
07.06.2023
ŚRODA
16.00-20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
08.06.2023
CZWARTEK
ZAMKNIĘTE
ZAMKNIĘTE
--------------
09.06.2023
PIĄTEK
16.00-20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
10.06.2023
SOBOTA
15.00-20.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
11.06.2023
NIEDZIELA
14.00-19.00
15.00 – 19.00 Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
12.06.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00-20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
13.06.2023
WTOREK
16.00-20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
14.06.2023
ŚRODA
16.00-20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
15.06.2023
CZWARTEK
16.00-20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
16.06.2023
PIĄTEK
16.00-20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
17.06.2023
SOBOTA
15.00-20.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
18.06.2023
NIEDZIELA
14.00 -19.00
15.00 – 19.00 Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
19.06.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00-20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
20.06.2023
WTOREK
16.00-20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
21.06.2023
ŚRODA
16.00-20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
22.06.2023
CZWARTEK
16.00-20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
23.06.2023
PIĄTEK
16.00-20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
D. Bratkowski
24.06.2023
SOBOTA
15.00-20.00
Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych
M. Mielczarek
25.06.2023
NIEDZIELA
14.00 -19.00
Orlikowe godziny dla rodziny
(gry i zabawy dla dzieci i rodziców okolicznych miejscowości)
M. Mielczarek
26.06.2023
PONIEDZIAŁEK
16.00-20.00
Zajęcia z siatkówki
M. Mielczarek
27.06.2023
WTOREK
16.00-20.00
Zajęcia z tenisa ziemnego
D. Bratkowski
28.06.2023
ŚRODA
16.00-20.00
16.00 - 18.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
18.00 - 19.00 Trening bramkarski
M. Mielczarek
29.06.2023
CZWARTEK
16.00-20.00
17.50 - 19.00 Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej
D. Bratkowski
30.06.2023
PIĄTEK
15.00-18.00
18.00-20.00
17.00 - 19.00 Trening piłkarski Lechii Bełchatów
M. Mielczarek
D. Bratkowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
czytaj dalej

Mistrzostwa Gminy Bełchatów w Piłce Nożnej Mężczyzn Drużyn 6 osobowych - czekamy na zgłoszenia

 • 25-05-2023
Do 7 czerwca czekamy na zgłoszenia drużyn, któe chciałyby wziąć udział w Mistrzostwach Gminy Bełchatów w  Piłce Nożnej Mężczyzn Drużyn 6 osobowych. 
Piłkarska rywalizacja zostanie rozegrana w drugiej połowie czerwca na boisku Orlik w Dobiecinie.
Drużyny będą grać w składach 6-osobowych (można zgłaszać 12 zawodników), w ramach nagród wszystkie ekipy otrzymają sprzęt sportowy, a najlepsze - puchary i medale.
Zgłaszać można się telefonicznie, tel. 502-085-759 (Władysław Błoch) lub mailowo: sport[małpa]ugbelchatow.pl.
 
Regulamin dostępny jest w załączniku.
czytaj dalej

Rusza nabór wniosków o udzielenie dotacji dla klubów sportowych

Ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie dotacji dla klubów sportowych

Załączniki

Rusza Plebiscyt Sportowy Gminy Bełchatów 2022 - czekamy na zgłoszenia!

 • 17-04-2023
I wreszcie jest - rozpoczynamy Plebiscyt Sportowy Gminy Bełchatów 2022.  Najlepszych sportowców będziemy wybierać już po raz 25. Czekamy na zgłoszenia!
W tym roku Kapituła Plebiscytu, powołana przez Gminną Radę Sportu, będzie wybierać najlepszych w kategoriach:
 • sport szkolny
 • sport wyczynowy
 • kapituła w razie konieczności może powołać również inne kategorie plebiscytowe.
Do plebiscytu można zgłaszać sportowców zrzeszonych w klubach, uczniów szkół podstawowych, trenerów, działaczy i drużyny sportowe.
 
Na zgłoszenia czekamy do 22 maja 2023 roku. Należy je przesyłać pisemnie na adres Urzędu Gminy w Bełchatowie (ul. Kościuszki 13, 97-400 Bełchatów) lub na adres elektroniczny: sport[małpa]ugbelchatow.pl .
 
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres zamieszkania, nazwę klubu oraz osiągnięte wyniki, miejsce ich uzyskania, wynik sportowy, kategorię wiekową. Wskazane będzie też udokumentowanie tych osiągnięć (np. komunikat z zawodów, zdjęcie, ect.).
W razie pytań i wątpliwości, warto skontaktować się z Władysławem Błochem (tel. 502 085 759).
Ogłoszenie wyników odbędzie się w piątek, 16 czerwca 2023 roku w Zdzieszulicach Dolnych.
 
Regulamin Plebiscytu oraz Klauzula informacyjna dotycząca przetrwarzania danych znajdują się w ZAŁĄCZNIKACH.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 7

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022