Logo: BIP

Aktualności

Projekt z Zawad zrealizują w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego:

Projekt związany z budową ciągu pieszo -rowerowego w Zawadach to jedno z sześciu zadań, które w 2021 roku zostanie zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego z puli wojewódzkiej. Jego koszt szacuje się na 480 tys. zł, a ciąg pieszo- rowerowy powstanie na odcinku od granic miasta do skrzyżowania z drogą w kierunku Dobrzelowa.
 
czytaj dalej

INFORMATOR GMINY BEŁCHATÓW - NR 8:

Nagrody Wójta Gminy Bełchatów dla nauczycieli:

Siedmiu pedagogów z placówek oświatowych prowadzonych przez Urząd Gminy Bełchatów, otrzymało w tym roku Nagrody Wójta Gminy Bełchatów, przyznawane z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
 
czytaj dalej

Nowe zapisy w ustawie o powszechnym spisie rolnym:

Zmiany w ustawie dostosowują przepisy dotyczące prowadzenia spisów do warunków epidemii, m.in. możliwość zbierania danych spisowych telefonicznie. W związku z potrzebą przeciwdziałania dalszemu rozprzestrzenianiu się epidemii COVID-19 statystyka publiczna musi działać w oparciu o podstawy prawne, które w warunkach epidemii umożliwią nieprzerwane prowadzenie badań statystycznych, mając na uwadze ich kluczowe znaczenie dla gospodarki narodowej. Podstawowym założeniem nowych rozwiązań musi być zagwarantowanie bezpieczeństwa zdrowotnego w trakcie prowadzenia badań statystycznych – zarówno respondentom, jak i osobom przeprowadzającym badania.
czytaj dalej

POWOŁANIE ZASTĘPCY WÓJTA GMINY BEŁCHATÓW:

Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc, podjął decyzję o powołaniu Zastępcy Wójta Gminy Bełchatów. Z dniem 9 października 2020 roku stanowisko to powierzył panu Damianowi Marczewskiemu. Do tej pory zajmował on stanowisko Inspektora ds zamówień publicznych w Referacie Inwestycji i Zamówień Publicznych.
czytaj dalej

SREBRO DLA REPREZENTACJI GMINY BEŁCHATÓW:

Reprezentacja Gminy Bełchatów zdobyła srebrny medal Mistrzostw LZS województwa łódzkiego w piłce siatkowej kobiet, które rozegrano w Kleszczowie. W mistrzostwach wzięły udział drużyny LUKS Czarni Szczerców, UKS FUKS Sulejów, Gmina Bełchatów i MUKS Libero Pajęczno.
Wyniki gier drużyny Gminy Bełchatów: Bełchatów - Sulejów 0:2; Bełchatów - Szczerców 1:2; Bełchatów - Pajęczno 2:0.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O PRZETARGACH:

Wójt Gminy Bełchatów ogłasza ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Bełchatów.
czytaj dalej

OGŁOSZENIE O AUKCJI NA SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH:

Przedsiębiorstwo Komunikacji, Transportu i Usług Komunalnych Gminy Bełchatów Spółka z o.o. z siedzibą w Niedyszynie ogłasza aukcję na sprzedaż pięciu sztuk ciągników rolniczych.
czytaj dalej

Informacja o przetargu:

Oddział Regionalny AMW w Bydgoszczy informuje o przetargu na sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych.
Oferty należy składać do dnia 22 października 2020 roku. W załączniku szczegóły dotyczące oferowanych ruchomości oraz samej procedury przetargowej. 
czytaj dalej

BIBLIOTEKI CZEKAJĄ NA MAŁYCH CZYTELNIKÓW:

Biblioteka w Kurnosie Drugim oraz Biblioteka w Łękawie przystąpiły do kolejnej edycji projektu „Mała Książka - Wielki Człowiek”, realizowanego przez Instytut Książki. W związku z tym zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 2 do 6 lat oraz ich rodziców do udziału w tym przedsięwzięciu.
 
Jak to zrobić? Wystarczy odwiedzić z dzieckiem bibliotekę i zapisać do niej malucha. Przy wypożyczeniu pierwszej książki dziecko otrzyma Wyprawkę Czytelniczą a w niej książeczkę „Pierwsze czytanki dla...” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą kolejną wypożyczoną książeczkę dziecko otrzyma naklejkę, którą należy umieścić na Karcie Małego Czytelnika.
 
Po wypożyczeniu dziesięciu książek (a więc zebraniu dziesięciu naklejek) mały czytelnik otrzyma imienny dyplom.
 
Serdecznie zapraszamy do udziały w akcji!
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 34

Kontakt - stopka

Urząd Gminy Bełchatów
 
ul. Kościuszki 13
97-400 Bełchatów
 
Tel.: 44 632 52 11
Fax:  44 632 68 54   
Kontakt e-mail
WWW: www.ugbelchatow.pl
BIP: www.bip.ugbelchatow.pl
e-Urząd: www.eurzad.ugbelchatow.pl
GMINA BEŁCHATÓW
NIP: 7692054368
URZĄD GMINY BEŁCHATÓW
NIP: 7691700576
REGON: 001232824
Nr GUS:1001022